Ettevõttest

Trükiteenuse kvaliteet, kiirus ja paindlikkus on aspektid, mida kliendid kõrgelt hindavad. Trükikoda Auratrükk täidab kõik Teie trükiteenustega seotud ootused ja vajadused.

Vahel juhtub, et ärireisile minnes avastate ootamatult, et visiitkaardid on otsa saanud. Või on kliendid nii aktiivselt Teie firma teenuste vastu huvi tundnud, et kõik voldikud, brošüürid ja flaierid teeninduspunktides on lõppenud. Või vajavad plakatid või reklaammaterjalid uuendamist. Kui Teil on kiire ja soovite, et tellitud blanketid, kleebised, reklaammaterjalid (flaierid, voldikud, brošüürid, plakatid), kutsed ja kaardid, etiketid või muud trükised (dokumendikaaned, ümbrikud, vormid jms) on kvaliteetsed, siis pöörduge meie poole. Lisaks valmistame Teie firmale vajalikud templid ja pitsatid.

Küsige, meie trükiteenuste ja toodete valik on lai. Peame kinni tähtaegadest ning kui Teil on kiire, töötame vajadusel 24 tundi ööpäevas. Meie põhitegevuseks on trükkimine ja trükiste järeltöötlus (köitmine, voltimine, soonimine, stantsimine jne) ning põhitehnoloogiaks on ofsettrükk.

Tellides Auratrükist, saate kõik oma trükistega seotud vajadused rahuldada ühes kohas. Meie trükikoda kuulub Eesti innovaatilisemate ja dünaamilisemalt arenevate polügraafiaettevõtete hulka.

Me pakume oma klientidele kvaliteetset, kiiret ja paindlikku trükiteenust.